CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso
Last updated 26 junho 2024
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
FC Hermannstadt și-a convins cel mai râvnit jucător să rămână
FC Hermannstadt nu câștigă cu Unirea Dej, e la al doilea semieșec consecutiv și ratează șansa de a urca pe locul 2. Clujenii au avut forța să egaleze
Rapid - Hermannstadt 0-1. Giuleștenii se prăbușesc într-un final incendiar: Dugandzic ratează din nou penalty, sibienii iau toate punctele!
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
Concordia Chiajna și FC Hermannstadt au remizat fără gol într-un meci în care arbitrul Andrei
Asta e tâlhărie! Sunteți legați la ochi? Florin Prunea, reacție virulentă după Rapid - Hermannstadt 0-1. Scandal după arbitrajul din Giulești - Antena Sport
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt, prima înfrângere după 4 luni. Sibienii au cedat cu 2-0 în fața ”Bătrânei Doamne”, Sport
Am dat lovitura! CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu