CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală a lui Becali, egalată în prelungiri

Por um escritor misterioso
Last updated 03 julho 2024
CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală  a lui Becali, egalată în prelungiri
Partida dintre CSA Steaua București și FCSB 2 s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Golurile au fost marcate de Alexandru Buziuc și Dragoș Huiban.
Video Exclusiv Gigi Becali e convins că proiectul CSA Steaua n-are niciun viitor. ”S-au încurcat ca puiul în lână”
CSA Steaua - Metaloglobus 1-1. Prim pas greșit al „militarilor” în Liga 2: Chipirliu a ratat penalty în prelungiri!
Exclusiv Golgheterul Ligii 2 e ”legat” de CSA Steaua: ”Am o clauză pe care e foarte greu s-o plătească cineva”
CSA STEAUA ARE PALMARESUL // Ce înseamă pentru FCSB decizia de azi! Cum pierde echipa Gigi Becali bani și coeficient UEFA
Ultrașii de la Sud Steaua trec la amenințări, după ce Gigi Becali a anunțat că FCSB este aproape de a juca pe Ghencea
CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală a
Cealaltă Steaua a jucat acasă, dar nu în Ghencea! ”Militarii”, fără victorie în campionat + surpriză imensă în meciul Concordiei Chiajna, cu Gabi Tamaș și Adi Popa titulari
Sunt şapte Dinamo cu acelaşi nume. Măcar la noi este o singură Steaua!”. Adi Popa nu a putut trece peste declaraţiile lui Ovidiu Burcă şi l-a atacat pe antrenor
FCSB II 1-2 CSA Steaua, Drama incredibila pentru pustii de la FCSB sub ochii lui Becali! GOL IN MINUTUL 90 PENTRU STEAUA! AICI TOT CE S-A INTAMPLAT