CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport

Por um escritor misterioso
Last updated 03 julho 2024
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a  ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj a fost învinsă în această seară, pe teren propriu, de cei de la FC Hermannstadt, scor 0-1. Echipa lui Dan Petrescu a ratat, astfel, șansa de a urca pe
Dan Petrescu, în genunchi! Antrenorul lui CFR Cluj, exasperat după ratarea lui Krasniqi
sunt lideri, vedetele lui Gigi Becali pe
Ce face Dan Petrescu după ce a ratat titlul cu CFR Cluj
Enciclopedia Sportului - Vol 5 PDF
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
Dan Petrescu, dezamăgit de cum a arătat CFR Cluj cu Hermannstadt
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
Au bătut palma! A impresionat și pleacă din Superligă. CFR Cluj și-a vândut titularul la echipa lui Dan Petrescu - Eurosport
Dan Petrescu, îngrijorat înaintea partidei cu FC Hermannstadt, din Liga l: Sper să găsim jucători valizi
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului