Por um escritor misterioso
Last updated 06 julho 2024
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate
Universitatea Craiova - Poli Iași 2-2. Nebunie în final! Poli supraviețuiește după o revenire fantastică. Craiova, gol anulat în prelungiri după 8 minute de analiză VAR. Cum arată clasamentul - Playsport
Poli Iași n-a mai repetat minunea de la Constanța și la Arad. Înfrângere, după ce a dominat jocul
O vijelie puternică a oprit meciul U Cluj - Poli Iași. Partida se reia luni, 4 septembrie, din minutul 54
Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de deschiderea primului Fan Shop – Ziarul Mesagerul de Sibiu
De la Inter Milano la Poli Iaşi? Belele cu doi jucători importanţi. E curtat un atacant rapidist crescut în Italia
VIDEO FC Hermannstadt se impune cu 3-1 la Iași - Balaure a reușit o “dublă”
REZUMAT, Poli Iași - Hermannstadt 1-3
VIDEO SuperLiga: Meci nebun între Poli Iași și CFR Cluj - HotNews.ro