Fotbal: FC Hermannstadt a câştigat la Iaşi cu Poli (3-1), în Superligă

Por um escritor misterioso
Last updated 05 julho 2024
LIVE VIDEO Hermannstadt - UTA, sâmbătă, de la 18:30, în direct, pe Prima Sport 2 şi online pe platforma PrimaPlay.ro. Echipele probabile
Cum arată clasamentul Ligii 1 după 3 etape. Craiova e singura echipă cu punctaj maxim. Surpriză pe podium
Fotbal: FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă
FC Hermannstadt 1-0 FCSB, CHIN IN CAREU! FCSB nu mai stie sa dea gol fara Man: a 3-a infrangere la rand! Cum arata clasamentul
Live Blog Superliga: Cum arată clasamentul după derby-ul dintre CFR Cluj - FCSB
Universitatea Craiova - Poli Iași, în etapa #20, live
FC Hermannstadt și-a aflat toate adversarele din viitorul sezon al Superligii - Iași, Galați și Dinamo au promovat
We Love Sport Cifrele Etapei Cifrele etapei a 19-a în SuperLiga. Niciuna dintre primele patru clasate nu a câştigat
795 #Fotbal - Superliga: Politehnica Iasi - Hermannstadt Sibiu 1-3! Ultrasii ieseni au parasit
SuperLiga, etapa a 19-a: Remiză cu scandal între CFR și FCSB
Derby amical în Moldova, între FC Botoşani şi Poli Iaşi. Condusă la pauză, echipa din Superligă a revenit şi a câştigat
VIDEO Poli Iaşi - Universitatea Craiova 1-4. ”Remontada” oltenească de senzaţie, cu Mitriţă în prim-plan
Ponturi Superliga României 19.12.2023
VIDEO Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Sibienii, victorie după un meci încins, de 110 minute. Gazdele, neputincioase şi în a doua etapă
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă