Steaua - Corvinul, al doilea meci din etapa a 15-a a Ligii 2

Por um escritor misterioso
Last updated 06 julho 2024
Al doilea meci dintre cele trei programate astăzi, 30 noiembrie 2023, în Liga 2, în etapa a 15-a, ultima stabilită în 2023, are loc la
LIVEBLOG Cupa României Dinamo obține doar o remiză cu FC Bihor Oradea, în etapa a 2-a a grupelor - Eurosport
Cupa României Oţelul - FCSB 1-1. Băluţă a marcat spectaculos, egalarea a venit în minutul 90! Chindia - Petrolul 0-2, Corvinul - Sepsi 1-0
S-a încheiat etapa a 8-a din Liga 2! Cum arată clasamentul + programul următoarei runde
Petrolul, în urna A a Cupei – Ziarul Prahova
Liga 2: Slobozia și Corvinul îi suflă în ceafă liderului Șelimbăr/ Steaua nu se regăsește
Live Score&Video, Liga 2
Liga 1 – Play off: Sepsi 2-2 FC Steaua! AMR #2
CFR 1907
Gabi Torje a avut un debut teribil la Concordia Chiajna. Ce a putut să se întâmple în prelungirile meciului cu CSM Reşiţa - Antena Sport
Final în prima etapă din Liga 2! CSA Steaua se salvează la ultima fază pe terenul
17 ani de carieră frumoasă“: Erchian Ionus, din Medgidia, a pus capăt activității de arbitru. Ultimul său meci, pe stadionul „Steaua“ (GALERIE FOTO)